You need to upgrade your Flash Player, press here!

Gamybos paslaugos

Gamybos paslaugos patiems sudėtingiausiems projektams
Gavote projektą, kurio atlikimo terminas jau čia pat? Sutaupykite laiko ir pinigų, užsisakydami visiškai apdorotus produktus, kurie gali būti arba pristatomi tiesiai į jūsų darbo vietą ir yra iš karto tinkami naudojimui, arba į jūsų gamybinę bazę.

BE Grupė turi platų plieno, nerūdijančio plieno ir aliuminio produktų asortimentą, pritaikomą daugeliu atvejų, o plati gamybos paslaugų pasiūla reiškia, kad jūs galite gauti gaminius, savo dydžiais ir forma geriausiai atitinkančius jūsų konkrečius reikalavimus. Perdavę mums kai kurias gamybos užduotis, jūs galite susitelkti ties savo esminėmis veiklos sritimis, išlaisvinti kapitalą ir išteklius, sumažinti išlaidas bei padidinti pelną.

Į mūsų gamybos paslaugų asortimentą įtraukta:
- Plieno, nerūdijančio plieno, aliuminio, įrankinio plieno pjovimas ir pjaustymas.
- Pjaustymas reikalingo ilgio segmentais.

BE Grupė siekia sutrumpinti naujos produkcijos įsisavinimo laikotarpį ir sumažinti transportavimo kainas. Turėdami daugiau nei šimtą metų prekybos plienu ir metalais patirties, mes tikime, kad ne tik patenkinsime, bet ir pranoksime jūsų reikalavimus ir lūkesčius.

Daugiau informacijos apie gamybos paslaugas galite sužinoti susisiekę su atsakingu asmeniu.
Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie prekybos asortimentą bei gauti patarimą pasirenkant tam tikrą produktą, kreipkitės į mūsų prekybos administraciją.


 

Siųsti šį tinklapį elektroniniu paštu
Jūs pasiruošę siųsti šį tinklapį elektroninių paštu "Gamybos paslaugos".
Užpildykite žemiau esančią forma ir paspauskite siųsti
Jūsų Vardas
 
Jūsų draugų elektroninio pašto adresai