MŪSŲ KLIENTAI

STATYBOS IR GAMYBOS PRAMONĖ

„BE Group“ klientus galima suskirstyti į dvi pagrindines grupes: statybų ir gamybos pramonės įmonės. Padaliję savo klientus į skirtingus segmentus, galime efektyviau pritaikyti savo pasiūlymus atsižvelgdami į skirtingus klientų poreikius.

STATYBOS PRAMONĖ

Mūsų klientai yra statybų bendrovės, kurioms reikalingos CE ženklu pažymėtos sijos, statybiniai vamzdžiai, strypai ir plokštės, plieniniai profiliai, nerūdijančiojo plieno ir aliuminio gaminiai. Medžiagos dažnai tiekiamos supjaustytos pagal nurodytus duomenis, išpjautos pagal pateiktus brėžinius, pragręžtos ir, jei reikia, nudažytos apsauginiais dažais. Mes užtikriname, kad plienas būtų pateikiamas tinkamos formos, reikiamo dydžio, tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku ir būtų pagamintas pagal 1090 standartą.

GAMYBOS PRAMONĖ

Gamybos pramonei užtikriname platų medžiagų ir išankstinio apdorojimo paslaugų pasirinkimą. Mūsų klientai visas medžiagas ir gamybos paslaugas gauna iš to paties tiekėjo, todėl viskas atliekama greitai ir paprastai. Procesus palengvina ir geriausia Suomijoje logistika – užsakymai visada pristatomi laiku.