VIZIJA IR VERTYBĖS

VIZIJA

„BE Group“ yra profesionaliausia, sėkmingiausia ir labiausiai vertinama plieno sprendimų bendrovė mūsų rinkose.


VERSLO IDĖJA

„BE Group“ – nepriklausoma ir profesionali plieno, nerūdijančiojo plieno ir aliuminio bei susijusių paslaugų statybos ir gamybos pramonei bendrovė.

VEIKSMINGAS PLATINIMAS

Užtikriname veiksmingą įsigijimo, transportavimo ir sandėliavimo paskirstymo kanalą.


MŪSŲ VERTYBĖS

„BE Group“ turi stiprią verslo kultūrą, pagrįstą patikimais ir etiškais verslo principais. Mūsų vertybės rodo, kaip elgiamės vieni su kitais – bendradarbiais, klientais, tiekėjais ir kitais žmonėmis, su kuriais bendraujame.

DINAMIŠKUMAS

NOVATORIŠKUMAS / FUNKCIONALUMAS

Sparčiai besikeičiančiame pasaulyje siekiame būti dinamiški ir nuolat tobulinti savo darbo metodus. Esame novatoriški ir smalsiai ieškome naujų veiklos būdų ir galimybių. Judame į priekį greitai išbandydami naujoves ir kruopščiai įgyvendiname naujus sprendimus. 

SKAIDRUMAS

VEIKLA / VADOVAVIMAS

Skaidrumas ir dalijimasis yra labai svarbūs dalykai norint mokytis vieniems iš kitų, gilinti savo žinias ir identifikuoti sritis, kurias reikėtų tobulinti. Skaidrumas taip pat reiškia aiškius tikslus ir bendrą lūkesčių ir pasiekimų viziją. Teikiame pirmenybę aiškiai komunikacijai ir greitam grįžtamajam ryšiui.

TVARI PLĖTRA

APLINKA / ŽMONĖS / PELNINGUMAS

Tvari plėtra yra vienintelis kelias ilgalaikės verslo sėkmės link. Į tai turi būti atsižvelgiama visuose kasdieniuose ir strateginiuose sprendimų priėmimo procesuose. Turime kuo labiau sumažinti savo veiklos poveikį aplinkai ir kiekvieno atsakomybė yra užtikrinti, kad mūsų veikla būtų teisėta ir rūpestinga. Tvari plėtra taip pat reiškia pelningumą. Būdami pelninga įmone, galime investuoti į naujausias technologijas ir susikurti ilgalaikes perspektyvas.