GAMINIAI

GAMINIAI

„BE Group“ siūlo platų pramoninio plieno, plieninių vamzdžių, specialiojo ir nerūdijančio plieno bei aliuminio gaminių asortimentą. Asortimentas nuolat plečiamas pagal klientų poreikius. Taip pat siūlome įvairias gamybos paslaugas, kad mūsų klientai galėtų kuo labiau sutrumpinti savo gamybos procesus, optimizuoti gamybos išlaidas bei susitelkti į savo pagrindinę veiklą. 


NERŪDIJANTIS PLIENAS

„BE Group“ nerūdijančio plieno gaminių asortimentą sudaro plokštės ir rulonai, įvairių formų strypai ir vamzdžiai. Kadangi nerūdijantis plienas atsparus korozijai, jį galima naudoti net ir sudėtingiems gamybos pramonės bei statybų srities objektams. Nerūdijantis plienas taip pat puikiai tinka buitinei technikai, valgymo reikmenims bei darbo įrankiams. 

ALIUMINIS

Įvairioms pramonės šakoms „BE Group“ siūlo aliuminio plokštes, rulonus, vamzdžius ir profilius. Aliuminio gaminius be kita ko tiekiame statybų, automobilių, įrengimų ir pakuočių pramonės įmonėms. Asortimente turime ir statybinių aliuminio sistemų. 


PLIENAS MAŠINŲ GAMYBAI

Mašinų gamybai skirtas plienas - tai daugiausia mašinų dalių, ašių, pavarų sistemų ir hidraulinės įrangos gamybai naudojamas plienas. 

ILGIEJI PLIENO GAMINIAI

Ilgieji plieno gaminiai - tai sijos, konstrukciniai vamzdžiai, plieno strypai ir įvairūs vamzdžiai. Ilgieji gaminiai naudojami visoms įmanomoms konstrukcijoms, tokioms kaip plieno karkasai, grotos, tiltai, transporto priemonės ir įrengimai. 


LAKŠTŲ GAMINIAI

Platų „BE Group“ lakštų gaminių asortimentą sudaro plieno lakštai ir rulonai. Mūsų sandėliuose galima rasti šaltai ir karštai valcuotų bei įvairių metalu dengtų lakštų. Apdirbti daugiafunkciniai lakštai tinkami naudoti įvairiems statybų objektams ir gamybos pramonei. Asortimente taip pat turime plieno tinklų ir grotelių.