TIEKĖJAMS

TIEKĖJAMS

Mūsų tiekėjai yra svarbi mūsų verslo ir jo plėtros dalis. Štai kodėl mes siekiame būti ilgalaikiais ir patikimais tiekėjų partneriais. Norime dirbti kartu, kad galutiniams klientams galėtume teikti geriausias paslaugas. Bendras verslo vystymas, aiški komunikacija ir darbiniai procesai yra įrankiai, kuriais galime paveikti medžiagų tiekimą visoje mūsų pramonėje.

Tvari plėtra, skaidrumas ir dinamiškumas yra pagrindinės mūsų veiklos vertybės, todėl tikimės, kad tokiomis pačiomis vertybėmis vadovaujasi ir tiekėjai, kad galėtume kurti bendrus veiklos metodus ir siekti tų pačių tikslų.

„BE Group“ pirkimo komanda nuolat bendradarbiauja su mūsų tiekėjais. Su malonumu laukiame naujų plėtros idėjų ir pasiūlymų. 

Susisiekite su mumis – mums svarbi jūsų nuomonė. Prašome norinčių tapti mūsų tiekėjais susipažinti su žemiau pateiktais dokumentais ir užpildyti naujų tiekėjų paieškos formą.

DOWNLOADS

CODE OF CONDUCT FOR SUPPLIERS

Download BE Group´s Code of Conduct for Suppliers.

PDF

DATA PROCESSOR AGREEMENT

Download BE Group´s Data Processor Agreement for Suppliers.

PDF

SUSTAINABILITY REPORT

Download BE Group´s Sustainability Report.

PDF

Norite tapti „BE Group“ tiekėju?

Jei norite, kad įtrauktume jus į tiekėjų duomenų bazę, užpildykite tiekėjo paraiškos formą. Mūsų sistema jus įvertins ir, jei atitiksite „BE Group“ būsimų pirkimų kriterijus, mes su jumis susisieksime.