ORGANIZACIJA

PRITAIKYTI SPRENDIMAI

Pagrindinėse savo rinkose Suomijoje ir Švedijoje „BE Group“ jau daugelį metų yra viena iš pirmaujančių bendrovių. „BE Group“ taip pat veikia Baltijos šalyse ir Lenkijoje. Tai leidžia „BE Group“ teikti individualius sprendimus, kokių galima tikėtis iš tarptautinės organizacijos. Kartu tai suteikia aiškų konkurencinį pranašumą ir užtikrina geriausią pasiūlymą klientams, kurie vykdo ar planuoja vykdyti veiklą keliose šalyse. 

PASIŪLYMAI PAGAL KLIENTŲ POREIKIUS

„BE Group“ organizacija savo pasiūlymus pritaiko klientų poreikiams. Mes vis daugiau dėmesio skiriame užsakymų pateikimui laiku ir klientų gamybos efektyvumo gerinimui. Siekiame pateikti reikiamus produktus tinkamu metu, pagal pateiktą pasiūlymą ir užtikrindami efektyvų saugojimą. Organizaciją sudaro dvi veiklos zonos: Švedija ir Lenkija bei Suomija ir Baltijos šalys..

Švedijos ir Lenkijos veiklos zona

Veiklos zoną sudaro padaliniai „Jakelu Ruotsi“, „Tuotanto Ruotsi & Puola“ bei „Lecor Stålteknik“ (plieno konstrukcijos statybų ir pramonės projektams). „BE Group“ taip pat priklauso 50 proc. „ArcelorMittal BE Group SSC AB“ (plieno sprendimų centras, lakštų pjovimas).

Suomijos ir Baltijos šalių veiklos zona

Veiklos zoną sudaro padaliniai „Jakelu Suomi“, „Jakelu Baltia“ ir „Tuotanto Suomi“.